Günlük Tur

Ayvalık – Cunda Adası Size Özel bir yat turuna ne dersiniz?

Tur İçeriğimiz

10:30’da Cunda Adasından harekete geçtiğimiz günlük turumuza dilerseniz Ortunç koyunda güzel bir ada kahvaltısıyla başlıyoruz. Turumuza kaptanımızın havanın durumuna göre sizler için seçmiş olduğu eşsiz mavilikli koyları gezerek devam ediyoruz. Gün boyunca dışarıdan getirmiş olduğunuz aparatiflerin yanında su, türk kahvesi, çay ve nescafe teknemizde mevcut olup sınırsızdır. Gün içerisinde uygun gördüğünüz saat aralığında mangalda ızgara taze deniz çipurası ve dilerseniz çocuklar için köfte makarna servisi yapmaktayız. Menümüz dahilinde hazırlamış olduğumuz çoban salata,3 çeşit soğuk mezemiz ve tereyağlı karidesimiz siz kıymetli misafirlerimize ikramımızdır. Dilediğiniz koyda deniz keyfi yaparken soğuk meyve ikramı yapmaktayız. Günlük turumuz 18:00’da kalkış noktasında son bulmaktadır.

Ne Sunuyoruz?

Güzel ilçemiz Ayvalık etrafında bulunan 22 adanın muazzam koylarında sevdiklerinizle beraber siz değerli misafirlerimize günlük yaşamın stresinden uzaklaşıp doğa,tarih ve uçsuz maviliklerle iç içe, aynı zamanda hijyeninden tereddüt etmeyeceğiniz izole bir tatil sunuyoruz.

Aile işletmemiz sayesinde kendinizi evinizde gibi rahat hissedeceğinizin garantisini veriyoruz.

Ayvalık Setur Marina ve Cunda Adasından kalkış seçeneklerimiz sayesinde siz turdayken araçlarınız tamamen güvenli bir şekilde otoparkımızda kalabilir. Ayrıca siz teknede eşsiz maviliklerin tadını çıkartırken herhangi bir iletişim sorunu yaşamamanız adına aldığımız önlemler ile siz değerli misafirlerimizin tatildeyken de işilerinden geri kalmamaları için her yerden çeken sınırsız wifi hizmetimizle sınırsız konfor sunuyoruz.

Özel günlerinizde ve özel anlarınızda sizlere eşlik etmek ve rahat bir tatil geçirmenizi sağlamak için hazırladığımız farklı tur konseptlerimizden size uygun olanı seçip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknemize dilerseniz  Cunda Adası dilerseniz
Ayvalık Merkezden kalkışa hazır hale gelebilir.

Günlük Tur
Özel Tur
ya da Konaklamalı tur seçeneklerinden birini seçebilir

Ege nin masmavi sularında deniz ve doğa ile içi içe muhteşem bir tur keyfini Fundam Tur ile deneyimleyebilirsiniz.