Cunda Fundam Tur, eşsiz güzellikteki Cunda Adası’nda unutulmaz bir deniz tatili yaşamak isteyenlere benzersiz bir seçenek sunuyor. Özel yatta sevdikleriniz ile birlikte 8 kişilik yemek hizmeti ile farklı bir deneyim sunan Cunda Fundam Tur, lezzet dolu bir yolculuğa davet ediyor. Alternatif yemek tercih edenler için de özel bir menü seçeneği sunan bu tur, hem görsel hem de tat duyularınıza hitap edecek.

Deniz Manzarasında Şölen:

Cunda Fundam Tur’un özel yatında gerçekleşen yemek deneyimi, muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde sunuluyor. İster güneşin batışını izleyerek romantik bir akşam yemeği isteyin, ister arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirmek isteyin, bu yemek deneyimi sizi etkileyici bir atmosferle karşılayacak. Eşsiz doğa manzarası eşliğinde lezzetli yemeklerin tadını çıkarırken, denizin dingin sularında huzurlu bir yolculuğa çıkacaksınız.

Özel Menü Seçenekleri:

Cunda Fundam Tur, farklı damak zevklerine hitap eden özel menü seçenekleri sunuyor. Balık ya da Köfte tercihinizi, zeytinyağlılar , patates kızartması , salata, yoğurtlu mezeler, aşçılarımızın hünerli ellerinden…

Menu 1

  • Köfte, Makarna, Salata, Patates Kızartması, Zeytinyağı, Meze

Menu 2

  • Balık, Salata, Tereyağ, Karides, 3 Yoğurt Meze

Başlangıç 20:00 –

Cunda Fundam Tur, özel yatında gerçekleşen alternatif yemek deneyimiyle sıradışı bir tatil seçeneği sunuyor. Denizin eşsiz manzarası eşliğinde lezzet dolu yemeklerin tadını çıkarırken, farklı damak zevklerine hitap eden menülerle herkesin kendine özel bir deneyim yaşaması sağlanıyor. Cunda Fundam Tur’a katılarak, unutulmaz bir deniz yolculuğu ve lezzet şölenine adım atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp